AC1206FR-0768RL YAGEO Resistor Genuine Reliable Electronic Components
Part Number: AC1206FR-0768RL
Manufacturer / Brand:
Part of Description: Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 68ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206, CHIP
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 68ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206, CHIP
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Description
AC1206FR-0768RL