CL10A106MP8NNNC Samsung Capacitor Genuine Reliable Electronic components
Part Number: CL10A106MP8NNNC
Manufacturer / Brand:
Part of Description:
CL10A106MP8NNNC
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 10uF, 10V, ±20%, X5R, 0603 (1608 mm), 0.031
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
CL10A106MP8NNNC
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Description
CL10A106MP8NNNC