IRFR13N20D INTERNATIONAL RECTIFIER Transistor Genuine Reliable Electronic Components
Part Number: IRFR13N20D
Manufacturer / Brand:
Part of Description: Power Field-Effect Transistor, 13A I(D), 200V, 0.235ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252AA, PLASTIC, DPAK-3
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
Power Field-Effect Transistor, 13A I(D), 200V, 0.235ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252AA, PLASTIC, DPAK-3
Description
IRFR13N20D