MPC561MZP56 FREESCALE IC Genuine Reliable Electronic components
Part Number: MPC561MZP56
Manufacturer / Brand:
Part of Description: MPC561MZP56 32-BIT, FLASH, 56MHz, RISC MICROCONTROLLER, PBGA388, 27 X 27 MM, 1 MM PITCH, PLASTIC, MO-151, BGA-388