PC73UD13C630TF FERRAZ IC Genuine Reliable Electronic components
Part Number: PC73UD13C630TF
Manufacturer / Brand:
Part of Description:
PC73UD13C630TF
Electric Fuse, 630A, 1300VAC, 100000A (IR), Inline/holder,
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
PC73UD13C630TF
Description
PC73UD13C630TF