RC0402F103CS Samsung Resistor Genuine Reliable Electronic components
Part Number: RC0402F103CS
Manufacturer / Brand:
Part of Description: Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0313W, 10000ohm, 15V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 01005, CHIP
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0313W, 10000ohm, 15V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 01005, CHIP
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Description
RC0402F103CS