RTT01103JTH Ralec Resistor Genuine Reliable Electronic Components
Part Number: RTT01103JTH
Manufacturer / Brand:
Part of Description: Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 10000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201, CHIP, HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 10000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201, CHIP, HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Description
RTT01103JTH