SMR-R820-1.0 ISA Resistor Genuine Reliable Electronic components
Part Number: SMR-R820-1.0
Manufacturer / Brand:
Part of Description:
SMR-R820-1.0
Fixed Resistor, Metal Alloy, 5W, 0.82ohm, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4723, CHIP, ROHS COMPLIANT
Stock Condition: Stock Available
Shipment Way: DHL / Fedex / TNT / UPS / Registered Mail
SMR-R820-1.0
Category: Tags: , , MANUFACTURER:
Description
SMR-R820-1.0